Żaluzje drewniane - naturalne piękno w Twoim domu!

drewnine1Muszę przyznać, że urzekły mnie od samego początku, kiedy to zobaczyłam je po raz pierwszy. Niespotykana elegancja wprowadza do każdego pomieszczenia niezwykły klimat. Wszystko to za sprawą żaluzji drewnianych, które łączą w sobie prostotę, estetykę i pewną dostojność. Doskonale komponują się z wystrojem wnętrz, nadając im unikatowy charakter.

To po prostu wspaniałe, że pojawiły się w świecie pełnym zimnych akcentów aluminiowo-szklanej architektury, wprowadzając do niego ciepło, jakiego potrzebujemy na co dzień. Wykonane z prawdziwego litego drewna lipowego stanowią niewątpliwie jeden z najbardziej ekskluzywnych systemów osłonowych. Prezentują się nad wyraz efektownie również ze względu na sposób wykonania wszystkich elementów wykończeniowych takich jak maskownica, belka dolna oraz drewniane zakończenia sznurka.

Żaluzje drewniane są nie tylko idealnym rozwiązaniem dla wytwornych, zabytkowych przestrzeni, ale również rewelacyjnie dopełniają nowoczesny wystrój pomieszczeń. Oprócz wyjątkowego piękna, doceniamy w nich też najwyższą jakość materiału oraz ich trwałość. Ponadto warto by podkreślić wszelkie aspekty ich funkcjonalności. Można je zamontować zarówno na oknach, dużych przeszklonych powierzchniach, ale także na ścianie i w różnych wnękach.

Dodatkowym atutem tego rodzaju żaluzji jest utrzymanie ich w czystości. Nie potrzeba wiele, tylko raz na jakiś czas przetrzeć je z kurzu przy użyciu wilgotnej szmatki, czy też specjalnej szczotki.

Mnie żaluzje drewniane przekonały w zupełności! Jeśli poszukujecie czegoś, co zaakcentuje znakomitość wystroju Waszego domu lub mieszkania to właśnie trafiliście na właściwy trop. :-)

 

Autor: Sylwia

Galeria

Żaluzje drewniane - naturalne piękno w Twoim domu!
Żaluzje drewniane - naturalne piękno w Twoim domu!

Komentarze

Imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail

Wiadomość