Biuro w domu...

żaluzje poziomeCoraz więcej osób aktywnych zawodowo, najczęściej specjalistów w swoich dziedzinach, pracuje w domu realizując zlecenia od poszczegółnych klientów. Taki model pracy zyskuje popularność zwłaszcza wśród młodych ludzi, ale nie tylko. Nie da się ukryć, że ma to swoje plusy i minusy, na pewno wiąże się z większą ilością wyzwań niż praca na etacie.

Bardzo istotną kwestią dla wielu osób jest aranżacja domowego biura, które powinno być wygodne i funkcjonalne. Oczywiście dobrze by było wyznaczyć do miejsca pracy osobne pomieszczenie, ale nie zawsze jest to możliwe. W związku z tym, że codziennie spędzamy w swoim gabinecie wiele godzin warto zadbać o każdy szczegół, dzięki któremu będzie nam się pracowało przyjemnie i efektywnie.

Wiele jest takich kluczowych elementów, na które musimy zwrócić uwagę, począwszy od wygodnego krzesła, biurka odpowiednich rozmiarów, poprzez organizację przestrzeni wokół nas, itd. Nie zapominajmy jednak o tym, że ważną kwestią jest również rodzaj osłon okiennych jakie chcemy zastosować.

Powinniśmy się zastanowić czy pomieszczenie, w którym pracujemy jest mocno nasłonecznione...może właśnie w godzinach pracy promienie słońca stają się dość uciążliwe? W takim przypadku warto pomyśleć o ciemniejszej tkaninie roletek. Polecam zwykłe roletki wolnowiszące, które świetnie sprawdzają się też na dużych przeszklonych powierzchniach lub takie roletki w kasecie i prowadnicach. Szeroka gama kolorów pozwoli dopasować tkaninę do wystroju każdego wnętrza.

Jeśli przyjmujemy w domowym biurze klientów ważne jest, aby pomieszczenie to wyglądało ładnie, czasami chcemy stworzyć pewien klimat sprzyjający rozmowom. Dobrze w takiej roli odnajdują się rolety rzymskie lub żaluzje drewniane, wzbogacając wystrój gabinetu.

Natomiast lubiący prostotę, a jednocześnie funkcjonalność z pewnością docenią żaluzje pionowe Vertical, roletki Dzień i Noc lub aluminiowe żaluzje poziome, które pozwalają nam płynnie regulować ilość wpadającego światła.

 

Autor: Sylwia

Galeria

Biuro w domu...
Biuro w domu...
Biuro w domu...
Biuro w domu...

Komentarze

Imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail

Wiadomość