« Wróć

O Firmie / Aktualności

O FIRMIE

Witamy na stronie internetowej firmy  FORMELANA Sp. z o.o. . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas wyrobów.

Jesteśmy obecni na rynku od dwudziestu pięciu lat. Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją i montażem szeroko pojętych zasłon okiennych. Zaczynaliśmy od produkcji żaluzji poziomych i pionowych oraz roletek materiałowych. Z biegiem czasu wprowadziliśmy do naszej oferty rolety zewnętrzne, rolety nadstawne i moskitiery. Od kilku lat z dużym powodzeniem produkujemy wysokiej jakości bramy segmentowe, które znajdują uznanie u naszych Klientów hurtowych jak i detalicznych.

Naszym głównym celem jest dostarczanie Państwu wyrobów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Do Waszej dyspozycji pozostają nasi wysoce wyspecjawlizowani pracownicy, posiadający wieloletnie doświadczenie. Nasz główny obszar działania to aglomeracja Kalisz - Ostrów Wielkopolski.

Do naszych największych dostawców należą: Aluprof S.A., Somfy, BeClever, FlexiForce

Zapraszamy do współpracy!

MODNE I WYGODNE - ROLETKI DZIEŃ I NOC

rolety dzień i noc

Praktyczna i niezwykle atrakcyjna dekoracja okien, która zapewnia odpowiednią i dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika ilość światła wpadającego do pomieszczenia.

Naprzemianległy układ pasów wykonanych ze specjalnej tkaniny pozwala na regulację stopnia zaciemnienia. Dzięki temu sami decydujemy o tym czy chcemy zasłonić okno częściowo, całkowicie czy też w ogóle je odsłonić.

Takie rozwiązanie doskonale wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza, stanowiąc oryginalną formę osłon okiennych i zastępując firany oraz zasłony.

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

Używane zarówno w garażach jak i w zakładach przemysłowych świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Są bardzo funkcjonalne i ładnie wyglądają, przypominając nieco roletę okienną.

Wyposażone w napęd elektryczny dają nam pełen komfort obsługi oraz przyjemność z ich użytkowania.

Ponadto wykonane są z wysokogatunkowej blachy, dzięki czemu charakteryzują się podwyższoną odpornością na działanie czynników zewnętrznych.