« Wróć

MOSKITIERY, BRAMY GARAŻOWE, ROLETY ZEWNĘTRZNE - PRODUCENT NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

Co wyróżnia nas spośród innych producentów rolet? Doświadczenie? Indywidualne podejście do klienta? Produkty o wysokiej jakości?

Tak naprawdę to połączenie wielu czynników. Od ponad 20 lat starannie dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty wyróżniały się niezwykłą jakością. Założycielami firmy są Danuta i Henryk Stępniowie. Od samego początku angażują się w każdy etap prac, ucząc pracowników, że zaangażowanie przynosi najlepsze rezultaty. W końcu to właśnie nasi pracownicy wykonują pracę, która stanowi naszą doskonałą wizytówkę. Dlatego też nieustannie doszkalamy się podczas sympozjów i szkoleń branżowych, aby zapoznać się z najnowszymi trendami i oczekiwaniami klientów.

Henryk Stępień

Danuta Stępień

Rolety zewnętrzne – producent na światową skalę!

Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy nasza firma jest obecnie jednym z wiodących producentów tworzących żaluzje zewnętrzne, moskitiery i rolety – nie tylko na rynku polskim, lecz również w Unii Europejskiej. Nasze produkty regularnie dostarczane są do Niemiec, Francji, Austrii . Jako jedni z niewielu możemy pochwalić się tym, że nasze produkty dotarły nawet do Afryki!

Każde zamówienie jest dla nas równie ważne. Nieważne czy obsługujemy duże przedsiębiorstwaczy też realizujemy małe zamówienie dla klienta indywidualnego. Zawsze dbamy o to, aby czas oczekiwania na gotowy produkt był skrócony do minimum.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu naszych klientów możemy zaoferować konkurencyjne ceny.