« Wróć

Współczesność

Firma FORMELANA Sp. z o.o. jest obecnie liczącym się producentem rolet zewnętrznych i bram garażowych. Od wielu lat profesjonalnie montujemy zasłony i zadaszenia do ogrodów zimowych i tarasów ogrodowych. Dodatkowo naszą ofertę uzupełnia szeroka gama produktów wewnętrznych tj. roletki materiałowe, żaluzje oraz moskitiery.

Na bieżąco analizujemy sytuację w branży, wprowadzając systematycznie nowe, popularne produkty. Sprawia to, że FORMELANA mimo wieloletniej tradycji cały czas pozostaje młoda duchem.

Właścicielami firmy od samego początku jest małżeństwo Danuta i Henryk Stępień. W 2012 r. wybudowano i oddano do użytku nową halę magazynowo-produkcyjną i obecnie zakład zajmuje 2500 m2.

Firma daje zatrudnienie zależnie od pory roku kilkudziesięciu osobom. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez udział w branżowych szkoleniach i sympozjach. Profesjonalnie wyposażone pomieszczenia produkcyjne oraz szeroko rozwinięty dział logistyki sprawiają, że czas oczekiwania na wyroby FORMELANA Sp. z o.o. jest skrócony do minimum.

Henryk Stępień

Przez ponad 20 lat istnienia firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie. Profesjonalizm firmy znalazł uznanie w oczach wielu klientów indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych. Nasze produkty można spotkać w wielu miastach regionu jak i całej Polski.   

Danuta Stępień

Wysoka jakość produktu połączona z atrakcyjnymi cenami sprawiła, że również na trudnym i wymagającym rynku Unii Europejskiej udaje nam się z powodzeniem sprzedawać nasze wyroby. Obecnie prowadzimy owocną współpracę na rynkach niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i holenderskim. W 2011 i 2012 r. dokonaliśmy kilkukrotnych kontenerowych sprzedaży rolet do Afryki Północnej.

Od wielu lat jesteśmy czołowym odbiorcą takich firm jak: Aluprof – Grupa Kęty, BeClever, Somfy, czy Bamar-pol. Sprawia to, że poprzez niższe ceny zakupu możemy zaoferować naszym Klientom wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy do owocnej współpracy.

Kierownictwo i Pracownicy
FORMELANA Sp. z o.o.