Ogród nie z tej bajki...

refleksole w ogrodzie zimowymOgrody zimowe to dodatkowa przestrzeń mieszkalna, która poprzez swój niepowtarzalny klimat staje się najważniejszym pomieszczeniem domowników. Chwila odpoczynku w otoczeniu światła i zieleni to luksus, jakiego potrzebujemy każdego dnia.

Warto jednak pomyśleć o tym, że takie miejsca są szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych, więc należy wyposażyć je w odpowiednie osłony okienne, właściwe dla tego typu dużych przeszklonych konstrukcji pionowych. Zewnętrzna osłona Refleksol wydaje się tu być najlepszym rozwiązaniem, gdyż pomaga zapewnić komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej widoczności na zewnątrz. Ponadto w obiektach wyposażonych w klimatyzatory zastosowanie rolet typu Refleksol umożliwia ograniczenie urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

Oczywiście dobierając tkaninę do wystroju ogrodu zimowego możemy stworzyć cudowne miejsce o niesamowitym charakterze, do którego uciekać będziemy codziennie, by znaleźć tam dla siebie chwilę wytchnienia.

Autor: Sylwia

Galeria

Ogród nie z tej bajki...
Ogród nie z tej bajki...
Ogród nie z tej bajki...
Ogród nie z tej bajki...
Ogród nie z tej bajki...

Komentarze

Imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail

Wiadomość