TaHoma® Premium - wygodny towarzysz

Prawie każdy z nas doświadcza w tym codziennym zabieganiu nadmiaru obowiązków, jaki nam towarzyszy. Z wielką przychylnością patrzymy więc na kogoś, kto nas czasami w czymś wyręczy. Dotyczy to nie tylko naszej pracy, ale również domu, w którym nieraz brakuje czasu na chwilę odpoczynku w gronie najbliższych.

TahomaJak się jednak okazuje właśnie tam możemy zastosować rozwiązania, które nieco ułatwią nam życie, takie jak TaHoma® Premium. To niezawodny system sterowania urządzeniami za pomocą smartfona, tabletu, laptopa, a nawet smartwatch’a. Technologia obsługiwana przez intuicyjny interfejs dostosowuje się do Twojego stylu życia i sprawia, że codzienność staje się prostsza, przyjemniejsza oraz wolna od ograniczeń.

Istotny jest fakt, iż nie musimy uwzględniać wszystkiego w projekcie domu, ponieważ możemy dodawać kolejne urządzenia według naszych potrzeb. Poza tym bez względu na miejsce, w którym jesteśmy z łatwością sprawdzimy co dzieje się w domu, a w przypadku wykrycia zagrożeń, system bezzwłocznie nas o tym poinformuje.

Dzięki TaHoma® Premium zautomatyzowane rolety, markizy, oświetlenie, ogrzewanie, bramy wjazdowe i garażowe działają zgodnie z poleceniami, które możesz wydawać siedząc na kanapie lub z dowolnego miejsca na świecie. Twój dom staje się przez to bardziej komfortowy, bezpieczny i ekonomiczny.

Tahoma

Zapisz

Autor: Sylwia

Galeria

TaHoma® Premium - wygodny towarzysz
TaHoma® Premium - wygodny towarzysz

Komentarze

Imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail

Wiadomość