Verticale – do biura i nie tylko

żaluzje pionowe VerticalMoże kojarzą nam się właśnie z biurowym stylem i dlatego rzadziej wybieramy je do mieszkań lub domów. Warto jednak zauważyć, że żaluzje pionowe Vertical doskonale odnajdują się nie tylko w pomieszczeniach biurowych. Wbrew pozorom ten rodzaj osłon okiennych prezentuje się bardzo atrakcyjnie również we wnętrzu domu. Pionowe ułożenie lameli przypomina nam tradycyjne zasłony, szczególnie wtedy, gdy zasłonimy szczelnie całe okno.

Okazuje się, że to idealne rozwiązanie dla szerokich przeszkleń, z którymi mamy do czynienia często w domach jednorodzinnych. Żaluzje typu Vertical nie tylko stanowią efektywną dekorację pomieszczenia, ale co najważniejsze skutecznie zabezpieczają je przed promieniami słonecznymi.

Zdecydowanie na ich korzyść przemawia również fakt, iż codzienna obsługa Verticali należy do jednych z najprostszych. Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą sznurka oraz łańcuszka. W ten sposób z łatwością można regulować nasłonecznienie wnętrza.

Bogate wzornictwo i kolorystyka tkanin pozwala nam dopasować żaluzje pionowe Vertical do wyglądu całego biura lub domu, zachowując przy tym swój ulubiony styl. Dzięki różnym możliwościom ich zastosowania możemy je zamontować nie tylko na oknach, ale również na szklanych drzwiach, w ogrodach zimowych lub jako ruchomą ścianę dzielącą pomieszczenie na dwie części.

Nietypowa funkcjonalność i korzyści, jakimi odznaczają się Verticale, wyróżniają je na tle innych żaluzji i roletek wewnętrznych. Dlatego dobrze jest przyjrzeć im się dokładniej, zanim zaszufladkujemy ten rodzaj osłon okiennych wyłącznie do pomieszczeń biurowych.

żaluzje VerticalVertical

 żaluzje pionowe

Autor: Sylwia

Galeria

Verticale – do biura i nie tylko
Verticale – do biura i nie tylko
Verticale – do biura i nie tylko
Verticale – do biura i nie tylko
Verticale – do biura i nie tylko
Verticale – do biura i nie tylko

Komentarze

Imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail

Wiadomość