Wiosennie…

tkaniny roletkiWiosna to niewątpliwie czas na zmiany. Zabieramy się wtedy za porządki, robimy mniejsze lub większe remonty, wykańczamy budowę domu. Nie można w tym wszystkim pominąć również osłon okiennych, których może jeszcze u nas brakuje albo po prostu warto pomyśleć już o nowych.

W przypadku roletek materiałowych wystarczy czasem wymienić tkaninę na inną, natomiast pozostałe elementy zostawić. Unikniemy w ten sposób dodatkowych kosztów. Niekiedy rzeczywiście po kilku latach użytkowania tkanina w roletkach jest mocno zabrudzona, a czasami już nie pasuje nam do wystroju danego pomieszczenia. Taka zmiana zdecydowanie odświeży nieco wygląd wnętrza naszego domu lub mieszkania.

A może tym razem zastosujemy inne rozwiązanie, np. zamiast zwykłych roletek materiałowych skusimy się na roletki Dzień i Noc, które są bardziej funkcjonalne i świetnie dopełniają wystrój każdego pomieszczenia.

Nie wykluczone, że jednak przekonają nas do siebie żaluzje panelowe, ponieważ łączą w sobie lekkość i estetykę japońskich ekranów z funkcjonalnością nowoczesnych systemów przesuwnych. Oczywiście nie umniejsza to roli tradycyjnych żaluzji poziomych lub pionowych Vertical, dzięki którym bardzo łatwo możemy regulować ilość światła wpadającego do wewnątrz. Połączenie różnych kolorów tkanin paneli (żaluzje panelowe) lub lameli (żaluzje pionowe) pozwoli nam uzyskać ciekawą kompozycję, która wzbogaci wystrój domu lub mieszkania.

roletka materiałowa

roletka dachowa

roletki Dzień Noc

żaluzje panelowe

żaluzje pionowe

 

 

 

 

 

Autor: Sylwia

Galeria

Wiosennie…
Wiosennie…
Wiosennie…
Wiosennie…
Wiosennie…
Wiosennie…
Wiosennie…

Komentarze

Imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail

Wiadomość