Latem na poddaszu

połacioweJeśli wykorzystujecie poddasze w domu jednorodzinnym to z pewnością dbacie o to, by przestrzeń jaka tam się znajduje miała swój wyjątkowy klimat. Skosy w dachu i drewniane wykończenia sprawiają, że atmosfera tego miejsca zachęca do spędzania w nim czasu.

Niestety okna połaciowe są najbardziej narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, więc warto zabezpieczyć pomieszczenia na poddaszu przed nadmiernym nagrzewaniem. W tym miejscu po prostu trudno nie wspomnieć o roletkach materiałowych, które stanowią doskonałą ochronę przed nasłonecznieniem i wpływają na zmniejszenie temperatury. Możemy wybrać tkaninę w dowolnym kolorze, dostosować ją do wystroju wnętrza oraz klimatu, jaki chcemy w nim stworzyć. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się również plisy, często stosowane właśnie na oknach dachowych. Oprócz tego, że są bardzo funkcjonalne, bardzo ładnie prezentują się na oknach.

Trzeba przyznać, że o wiele przyjemniej korzysta się z poddasza, kiedy osłonimy je przed słońcem. Bez względu na to, czy urządziliśmy tam sypialnię, pokój dziecka, gabinet czy salon, po zastosowaniu odpowiednich osłon okiennych, przestrzeń ta stanie się dla nas bardziej komfortowa.

dachowe

dachowe

dachowe

dachowe

dachowe

 

 

Zapisz

Autor: Sylwia

Galeria

Latem na poddaszu
Latem na poddaszu
Latem na poddaszu
Latem na poddaszu
Latem na poddaszu

Komentarze

Imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail

Wiadomość