Wydarzenia

Wyniki konkursu „Poleć sąsiadowi”

Nasz słoneczny konkurs „Poleć sąsiadowi” został oficjalnie zakończony i mamy 3 finalistki, które otrzymają od nas nagrody. Poniżej publikujemy odpowiedzi na konkursowe pytanie oraz nazwiska autorek tych wypowiedzi. Gratulujemy Wam, drogie Panie, jubileuszowe Power Banki zostaną wysłane do Was jeszcze w tym tygodniu.

 

SŁONECZNY KONKURS „Poleć sąsiadowi”

Jakie osłony okienne poleciłbyś/poleciłabyś sąsiadowi i dlaczego właśnie takie?

Napisz w kilku zdaniach odpowiedź na to pytanie w taki sposób, by przekonać opornego sąsiada :-)

25 lat minęło...

Tak właściwie to minie nam we wrześniu, ale ten rok jest dla nas wyjątkowy i dlatego postanowiliśmy świętować nasz jubileusz razem z Wami przez nieco dłuższą chwilę. Rozpoczęliśmy od pikniku rodzinnego, który odbył się na początku czerwca. To pierwsza tego typu impreza zorganizowana przez właścicieli Formelany i jak też usłyszeliśmy z ust naszego szefa...nie ostatnia :-)

Wyniki konkursu „Wakacyjna fotka na wesoło”

Okazało się, że nasz konkurs fotograficzny to nie lada wyzwanie, któremu stawiły czoła jedynie dwie kreatywne kobiety. W związku z tym postanowiliśmy przydzielić dwie nagrody główne w postaci 2szt. roletek materiałowych lub moskitier ramkowych dla każdej z uczestniczek konkursu.

 

 

KONKURS - „Wakacyjna fotka na wesoło”

Zrób śmieszne zdjęcie z udziałem jednego z produktów, które możesz znaleźć w naszej ofercie i wygraj roletki lub moskitiery do swojego domu!

Powitanie

Witamy serdecznie na blogu firmy P.W. Formelana s.c. Miejsce to powstało zarówno z myślą o tych, którzy poszukują różnych wskazówek, odpowiedzi i porad w zakresie kupna oraz montażu bram, rolet, żaluzji czy moskitier, ale również dla tych, którzy interesują się tematyką wystroju okien. Chcielibyśmy zaprezentować praktyczne rozwiązania, z których być może skorzystacie oraz podzielić się z Wami naszymi uwagami, spostrzeżeniami, które mogą okazać się dla niektórych z Was bardzo cenne.

Zapraszamy do lektury i umieszczania komentarzy.