« Wróć

MOSKITIERY, BRAMY GARAŻOWE, ROLETY ZEWNĘTRZNE - PRODUCENT NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

Co wyróżnia nas spośród innych producentów rolet? Doświadczenie? Indywidualne podejście do klienta? Produkty o wysokiej jakości?

Doświadczenie to podstawa

Tak naprawdę to połączenie wielu czynników. Od ponad 20 lat starannie dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty wyróżniały się niezwykłą jakością. Założycielami firmy są Danuta i Henryk Stępniowie. Od samego początku angażują się w każdy etap prac, ucząc pracowników, że zaangażowanie przynosi najlepsze rezultaty. W końcu to właśnie nasi pracownicy wykonują pracę, która stanowi naszą doskonałą wizytówkę. Dlatego też nieustannie doszkalamy się podczas sympozjów i szkoleń branżowych, aby zapoznać się z najnowszymi trendami i oczekiwaniami klientów.

Henryk Stępień

Danuta Stępień

Otwarcie na rynki zagraniczne

Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy nasza firma jest obecnie jednym z wiodących producentów tworzących żaluzje zewnętrzne, moskitiery i rolety – nie tylko na rynku polskim, lecz również w Unii Europejskiej. Nasze produkty regularnie dostarczane są do Niemiec, Francji, Austrii . Jako jedni z niewielu możemy pochwalić się tym, że nasze produkty dotarły nawet do Afryki!

Klienci inwestycyjni i prywatni

Każde zamówienie jest dla nas równie ważne. Nieważne czy obsługujemy duże przedsiębiorstwaczy też realizujemy małe zamówienie dla klienta indywidualnego. Zawsze dbamy o to, aby czas oczekiwania na gotowy produkt był skrócony do minimum.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu naszych klientów możemy zaoferować konkurencyjne ceny.